[columns] [span6]
Dr n. med. Piotr Rapiejko
KIEROWNIK NAUKOWY PROJEKTU
Z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Klinicznej z Klinicznym Oddziałem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej WIM w Warszawie. Prezes Ośrodka Badania Alergenów Środowiskowych Sp. z o.o., Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Prof. zw. dr hab. n. med. Wojciech Cichy
Em. Kierownik I Katedry Pediatrii i Kliniki Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Kierownik Katedry Kosmetologii, Wydział Medyczny PWSZ w Kaliszu. Lekarz – specjalista w zakresie pediatrii, gastroenterologii i medycyny sportowej.
Prof. dr hab. n. med. Przemysław Bieńkowski
Kierownik Zakładu Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii (IPiN) w Warszawie, Przewodniczący Rady Naukowej IPiN. Autor ponad 110 prac oryginalnych i poglądowych w czasopismach z IF, licznych rozdziałów w książkach naukowych i doniesień zjazdowych.
Dr hab. n. med. Halina Sienkiewicz-Jarosz
Ordynator I Kliniki Neurologicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Autorka ponad 100 publikacji oryginalnych i poglądowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Łączny współczynnik IF dla w/w publikacji wynosi ponad 100.
Dr n. med. Marek Chmielewski
Adiunkt w Katedrze i Klinice Katedry Kardiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kierownik Pracowni Hemodynamiki w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Nauczyciel akademicki z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym. Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii.
[/span6][span6]
Dr n. farm. Grzegorz Dołęga
Kierownik Działu Transferu, Utrzymania i Rozwoju Produktów w Zakładzie Produkcyjnym Sanofi w Rzeszowie. Specjalista w zakresie rozwoju formulacji oraz przemysłowych technologii stałych postaci leków. Od 2000 r. związany z Zakładem Produkcyjnym Sanofi w Rzeszowie. Twórca konceptu formulacyjnego Magne B6 Max, Activ oraz No-Spa tabletki powlekane. Współpracuje jako wykładowca z Politechniką Rzeszowską.
Dr n. farm. Monika Gajewska
Starszy Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmacji Stosowanej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Nauczyciel akademicki z dwudziestoletnim doświadczeniem dydaktycznym w zakresie nauczania studentów, jak i edukacji podyplomowej z przedmiotów Technologia postaci leku i Farmacja praktyczna w aptece. Farmaceuta praktyk – aptekarz.
Dr n. med. Beata Klincewicz
Adiunkt w I Katedrze Pediatrii i Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu; specjalista gastroenterolog, pediatra.
Dr n. med. Jolanta Maciejewska
Specjalista dermatologii i wenerologii, Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w Bydgoszczy; Lekarze Mostowa 4 w Bydgoszczy; starszy wykładowca w Bydgoskiej Szkole Wyższej; autorka kilkudziesięciu prac naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych.
Zbigniew Kowalski
Dyrektor programowy spółki Komunikacja z pacjentem.pl, jeden z pierwszych w Polsce nauczycieli akademickich nauczających studentów wydziału lekarskiego metod porozumiewania się z pacjentami. Jest autorem kilku istotnych badań opinii, jak np. oczekiwania Pacjentów wobec Lekarzy. Od 2000 roku prowadzi treningi, wykłady motywacyjne, warsztaty i debaty. Z jego wiedzy skorzystało dotychczas ponad 60 000 osób, w tym ponad 30 000 Lekarzy, 4 000 Pielęgniarek i 9 000 Farmaceutów. Pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Motywacji Pacjentów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej oraz sekretarza Grupy Roboczej ds. Edukacji Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Interaktywne i praktyczne wystąpienia Zbigniewa Kowalskiego organizowane były dla Lekarzy niemal każdej specjalizacji. Dotyczą one porozumienia, lojalności, zarządzania relacjami i motywowania dzięki dobrej komunikacji. Zapraszany jako komentator i ekspert oraz cytowany przez czołowe media. Jest współautorem bestsellerowej książki „Mount Everest Biznesu”, podręczników „Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych”, „Kompleksowa opieka nad pacjentem w wieku podeszłym” i autorem poradników „Zdrowa Komunikacja”, „Wspólnie dla serca” i „Jak stworzyć gabinet doskonały”. Posiada akredytację konsultanta i trenera takich instytucji czy modeli jak: Insights Discovery (typologia stylów funkcjonowania), Oldham & Morris (psychologia osobowości), Body Language Institute Washington (rozpoznawanie kłamstwa w kontakcie interpersonalnym).
[/span6][/columns]